ENERGAS GROUP - SILTUMA SISTĒMU EKSPERTI

PAR MUMS

Vienmēr esam gatavi palīdzēt saviem klientiem izvēlēties piemērotāko apkures risinājumu. UAB “Energas Group” ar gandarījumu paziņo, ka ir kļuvusi par siltumsūkņu „Gaiss – ūdens” ražotāju “Nulite” un “SPRSUN” vienīgo oficiālo pārstāvi Lietuvā un Latvijā.

Tie ir divi milzīgi koncerni, kuros strādā vairāk nekā 1000 darbinieki. Uzņēmumos gada laikā tiek saražots vairāk nekā 1 miljons produktu.

Siltumsūkņi „Gaiss – ūdens” ir aprīkoti ar augstākās kvalitātes komponentiem – “Mitsubishi”, “Panasonic” kompresoriem, “Wilo”, “Danfoss”, “Grundfos” komponentiem un “Carel” vadības sistēmām. Pasaulē pazīstami ražotāji sadarbojas ar siltumsūkņu „Gaiss – ūdens” ražotājiem “Nulite” un “SPRSUN”.

Mūsu pārstāvēto uzņēmumu produkti ir ļoti populāri Amerikas ziemeļu daļā – Kanādā, kur valda mitrs klimats un aukstas ziemas. Siltumsūkņi šādā klimatā strādā perfekti, ekonomiski un efektīvi. Šie siltumsūkņi ir izpelnījušies klientu uzticību Dānijā, Zviedrijā, Vācijā, Slovēnijā, Slovākijā, Krievijā un citās valstīs. Mēs zinām, ka siltumsūkņi „Gaiss – ūdens” būs lieliska izvēle Lietuvā un Latvijā, tie darbosies efektīvi, ietaupīs lietotāju laiku, naudu un aizsargās dabu.

Uzticamies saviem siltumsūkņiem, tāpēc visiem produktiem piešķiram pat 7 gadu garantiju!

Mūsu vīzija

Pamata attēli

Pēc iespējas vairāk zaļās un tīras enerģijas Lietuvā un Latvijā.

Mūsu misija

Mūsu mērķi

Radīsim zaļāku rītdienu mūsu bērniem, mazbērniem un nākamajām paaudzēm.

Sākam veidot savu vēsturi:

UAB “ENERGAS GROUP” – jauns, enerģisks, uz kvalitāti vērsts uzņēmums, kurā strādā tikai savas jomas profesionāļi. Darbinieku daudzu gadu pieredze nodrošina labākos risinājumus mājām, birojiem, apkurei un kondicionēšanai.

2020
Uzņēmuma dibināšana
2020
Esam kļuvuši par zīmola “Nulite” ražotāja oficiālo pārstāvi Lietuvā un Latvijā
2020
Esam kļuvuši par zīmola “SPRSUN” ražotāja oficiālo pārstāvi Lietuvā un Latvijā
2020
Pārdoti pirmie 50 siltumsūkņi “Gaiss - ūdens”