MŪSU PRODUKTU INOVĀCIJAS UN RISINĀJUMI

Mēs ticam, ka vienmēr varam pilnveidoties. Un šī pārliecība ir uzņēmuma virzītājspēks. Mūsu piedāvātie apkures, kondicionēšanas un karstā ūdens sagatavošanas risinājumi palīdzēs ietaupīt līdz pat 70 % enerģijas un samazināt izmaksas.

Mūsu pārdoto siltumsūkņu “Gaiss – ūdens”, „Gaiss – gaiss”, ūdens sagatavošanas tvertņu (sildītāju) darbība ir balstīta uz jaunākajām tehnoloģijām, tie līdzinās pasaulē pazīstamu ražotāju produktu, piemēram, “Nibe”, “Daikin”, “Bosch”, “Green”, “Panasonic”, “Mitsubishi”, efektivitātei, jauninājumiem un tehnoloģijām. Pircēji no Kanādas, Dānijas, Vācijas, Slovēnijas, Ukrainas, Čehijas, Latvijas, Igaunijas un Lietuvas uzticas mūsu siltumsūkņiem “Gaiss – ūdens”, “Gaiss – gaiss” un sildītājiem.

Nelieliem soļiem siltumsūkņi “Gaiss – ūdens” iekaro klientu sirdis un kļūst arvien populārāki arī Lietuvā.

Izmantojoet enerģiju efektīvāk, nenomainot esošos radiatorus.

Augstas temperatūras siltumsūkņi “Gaiss – ūdens” ideāli piemēroti veco katlu atjaunošanai un nomaiņai. Mūsu kompakta dizaina augstas temperatūras iekārtai nav nepieciešams daudz vietas montāžai, tā ir lieliski savienojama ar esošajām caurulēm un radiatoriem. Šādi varēsiet izmantot enerģiju ekonomējošu siltumsūkni, nemainot visu sistēmu.

Augstas temperatūras siltumsūkņi “Gaiss – ūdens” ir lielisks ieguldījums komfortā un enerģijas ekonomijā. Mūsu siltumsūknis “Gaiss – ūdens” var sildīt, kondicionēt un nekavējoties piegādāt karstu ūdeni, tāpēc tas ir lieliski piemērots māju īpašniekiem, kuri vēlas atteikties no katla vai tradicionālās apkures sistēmas un ierīkot videi draudzīgāku un ekonomiskāku sistēmu.

Ir vērts pieminēt, ka produkta dizainam ir pievilcīgs priekšējais panelis un glītas līnijas, tāpēc tas viegli pielāgojas videi un piešķir tai otro elpu. Tieši inovatīva dizaina dēļ “Nulite” un “SPRSUN” siltumsūkņi “Gaiss – ūdens” ir tik populāri Eiropā un Ziemeļamerikā.

Kāpēc ir vērts izvēlēties mūsu augstas temperatūras siltumsūkņus “Gaiss – ūdens”:

 • Pielāgojama konstrukcija – piemērota visu veidu mājām gan iekšpusē, gan ārpusē.
 • Īpaši klusa darbība, kas nodrošina pilnīgu mieru un komfortu, 3 slāņu izolācija.
 • Viens risinājums – daudzas kombinācijas: silda, kondicionē, piegādā karstu ūdeni.
 • Kompakts, pielāgojams mājas fasādei.
 • Ekskluzīvs dizains.
 • Energoefektivitāte līdz A+++
 • Produkta garantija pat uz 7 gadiem, visa garantijas laikposmā nomaiņa pret jaunu siltumsūkni “Gaiss – ūdens”.

Zemas temperatūras sūkņu priekšrocības

 • Enerģijas ekonomija.

Automātiska aktivizēšana palīdz ietaupīt ikvienam dārgo laiku, jo nav nepieciešams pastāvīgi pārbaudīt un uzraudzīt, vai ierīces darbojas pareizi. Turklāt šīs iekārtas no tāda paša enerģijas daudzuma saražo pat līdz 4 reizēm vairāk siltumenerģijas salīdzinājumā ar citiem siltuma ražošanas veidiem.

 • Plašs lietošanas spektrs.

Šādas iekārtas var sildīt ūdeni sadzīves vajadzībām un apkurināt dažādas ēkas, tomēr tās parasti montē individuālajās mājās.

 • Vienkārša apkope.

“Daikin” siltumsūkņu apkope ir vienkārša un ērta, un instrukcijā tiek sniegta detalizēta informācija par montāžu un apkopi.

 • Vienmērīga siltā gaisa sadale.

Zemas temperatūras sūkņi, atkarībā no to jaudas, var piegādāt siltumu vienā, vairākās vai visās mājas telpās.

 • Izmantošana kondicionēšanai.

Gaiss un ūdens šādos sūkņos var tikt izmantots ne tikai apkurei, bet arī telpu kondicionēšanai siltajā sezonā. Šādā gadījumā iekštelpās tiek ievadīts vēss gaiss, un no tām tiek izvadīts siltais gaiss.

Produkta īpašības

 • Ja tiek pievienoti visi hidrauliskie komponenti, tas nozīmē, ka nebūs nepieciešami nekādi trešo personu komponenti.
 • PCB plāksne un hidrauliskie komponenti ir samontēti priekšpusē, lai tie būtu ērti sasniedzami.
 • Kompaktu izmēru dēļ produkts ir piemērots montāžai nelielās telpās, jo ​​gandrīz nav vajadzības atstāt sānu atstarpes.
 • Iekārtas smalkais dizains pielāgots citām mājsaimniecības ierīcēm.
 • Savienojiet ar nerūsējošā tērauda tvertni vai ECH2O siltuma tvertni.

Priekšrocības

Caur internetu vadāma vadības ierīce

Iekšējās iekārtas vadība no jebkuras vietas, izmantojot viedtālruni, klēpjdatoru, stacionāro datoru, planšetdatoru vai skārienekrāna ierīci.

Garantēta darbība, temperatūrai pazeminoties līdz -25 °C

Darbojoties temperatūrā līdz -25 °C, mūsu iekārtas ir piemērotas jebkuram klimatam, pat skarbos ziemas apstākļos.